Krymmel Baby Feet Pink 55 g
Varenr.: 8720143518072
De lyserøde FunCakes babyfødder er fantastiske, når du skal arrangere en babyshower, eller når du venter dig.Brug babyfødderne til at dekorere fødselsdagscupcakes, småkager, kager og andre lækkerier. Og for en kønsafslørende kage blander du bare disse lyserøde babyfødder med den blå version!Se meget mere krymmel lige her!
Ingredienser: sukker, rismel, delvist hydrogeneret olie (rapsfrø), fortykningsmiddel: E413, koncentreret rødbedejuice, smag.
| Ingredienser: sukker, rismel, delvist hydrogeneret olie (rapsfrø), fortykningsmiddel: E413, koncentreret rødbedejuice, smag. |
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1774/419 |
| Fedt | 4,3 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0,8 g |
| Kulhydrat | 94 g |
| Heraf sukkerarter | 88 g |
| Protein | 0,6 g |
| Salt | 0 g |
| Vægt | 0,08 kg |
|---|---|
| Supplier Number | F52565 |
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.


Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.