Krymmel Sugar Dots Pink 80g
Varenr.: 8720143517723
Lyserøde prikker fra Funcakes.Krymmel giver et flot finish til kager, desserter, is, konfekt, cupcakes, donuts og meget andet.Se meget mere krymmel her – de fås også i blå
Ingredienser: sukker (96,9%), glukosesirup, overfladebehandlingsmiddel: E904, koncentrat (æble, radise, solbær), vegetabilsk olie (kokos, raps).
Kan indeholde spor af: jordnødder og nødder.
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1687/397 |
| Fedt | 0 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 99 g |
| Heraf sukkerarter | 98 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 0,1 × 0,1 × 0,1 cm |
| Supplier Number | F52085 |
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.


Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.