UDSOLGT
Lakrids Granulat
Vareid: 972968
Varenr.: 1883340
44,95kr.
Varenr.: 1883340
Fint lakridsgranulat med en intens og kraftig smag, udvundet af ægte lakridsrodsekstrakt.
Dette lakridsgranulat præsenteres i en bekvem genlukkelig pose, hvilket sikrer holdbarheden og friskheden.
Indhold: 40 gram
| Indeholder: Lakridsrod, rørsukker, modificeret majsstivelse |
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1402/329 |
| Fedt | 0,5 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 80,1 g |
| Heraf sukkerarter | 17 g |
| Protein | 6,1 g |
| Salt | 1,3 g |
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.

Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.