Produktinformation
- Materiale: Rustfrit stål
- Mål: ca. 9,2 × 7,5 cm
- Udstikker formet som æg
- Velegnet til småkager, kage, fondant og marcipan
- Ideel til påskebagning og kagedekoration
BrandNewCake Egg Cutter er en udstikker i rustfrit stål formet som et klassisk æg. Med en størrelse på 9 cm er den velegnet til mange forskellige typer bagning og kagedekoration og giver flotte, tydelige former.
Udstikkeren er ideel til at bage småkager til påske, som efterfølgende kan pyntes med glasur, chokolade eller fondant. Den kan også bruges til at udstikke kage eller lagkagebunde, så du kan lave små individuelle kager i æggeform.
Derudover kan udstikkeren anvendes til at forme fondant, marcipan eller chokolade til dekoration af kager, cupcakes og andre desserter.
Produktinformation
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 0,1 × 0,1 × 0,1 cm |
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.
For at give de bedste oplevelser bruger vi teknologier som cookies til at gemme og/eller få adgang til enhedsoplysninger. Samtykke til disse teknologier vil give os mulighed for at behandle data såsom browseradfærd eller unikke id'er på dette websted. Hvis du ikke giver samtykke eller trækker dit samtykke tilbage, kan det påvirke visse funktioner og funktioner negativt.
Du kan læse Google privatlivspolitik lige her
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.