UDSOLGT
Patis Decor – Orange Blossom Sugar, 350g
Vareid: 1010569
Varenr.: 3700105297349
41,95kr.
Varenr.: 3700105297349
Specifikationer:
- Aromatiseret sukker med appelsinblomst
- Nettovægt: 350 g
| Indeholder: Sukker, appelsinblomstaroma (7%) Kan indeholde spor af GLUTEN, SOJA, MÆLK, ÆG, NØDDER og SULFITTER. |
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1685/397 |
| Fedt | 0 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 99,3 g |
| Heraf sukkerarter | 99,3 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| Vægt | 0,365 kg |
|---|---|
| Størrelse | 0,1 × 0,1 × 0,1 cm |
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.

Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.