Soft Pearls Medium Pink-White 60 g
Varenr.: 8720512694895
Smukke sukkerpeler i hvide og lyserøde farver.Denne drys er en nem måde at få dit bagværk til at se så indbydende ud på få sekunder! Perfekt til dekoration af cupcakes, cookies, donuts og meget mere.Krymlen passer perfekt til prinsessetemaet, som du kan se meget mere til her.Du kan også se meget mere krymmel her!
Ingredienser: dextrose, sukker, rismel, glucosesirup, fortykningsmiddel: E414, salt, smagsgiver, syre: E330, koncentrat (æble, brombær, radise), overfladebehandlingsmiddel: E903, E904.
Kan indeholde spor af: soja, mælk.
| Ingredienser: dextrose, sukker, rismel, glukosesirup, fortykningsmiddel: E414, salt, aroma, syre: E330, koncentrat (æble, brombær, radise), overfladebehandlingsmiddel: E903, E904. Kan indeholde spor af: soja, mælk. |
| Næringsindhold | pr. 100 g |
| Energi (kj/kcal) | 1586/374 |
| Fedt | 0 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 93 g |
| Heraf sukkerarter | 83 g |
| Protein | 0,7 g |
| Salt | 0,1 g |
| Vægt | 0,061 kg |
|---|---|
| Størrelse | 0,1 × 0,1 × 0,1 cm |
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.



Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.